| Home | tips en links | pers | stickers | contact | banner plaatsen | disclaimer | algemene voorwaarden      
 
 
Overeenkomsten
 
  Huurparticulier.nl, Waarom niet? Huurparticulier.nl, Waarom niet?        
 

Categorieën

Vakantieverblijven
Watersport en Boten
Auto diversen
Fietsen en Accessoires
Motoren en Brommers
Woon- en oplagruimte
Diversen

Follow huurparticulier on Twitter

 

 

Advertentie
Watersport en Boten
Recreatiewoning met Sloep (Friesland/Sneekermeer € 380,00 per Week


De recreatiewoning met sloep heeft een unieke ligging aan het Friese water met een korte vaarverbinding (ca. 250 m) naar de Goïngarijster Poelen en het Sneekermeer.

Sloep:
Wilt u varen over de Friese meren? Bij ons kunt u een sloep (Arie Wiegmans 19) huren. Met deze sloep kunt u de Friese meren en slootjes op een ontspannen wijze bevaren.

•Complete sloep
•Eenvoudig te bevaren
•Geschikt voor 2 tot 6 personen
•Inboard motor (diesel)
•Geen vaarbewijs vereist

Recreatiewoning:
De recreatiewoning is geschikt voor 4 tot 6 personen. Beneden een gezellige zit- en eethoek met open keuken, een kleine slaapkamer met een stapelbed en een badkamer. Boven twee slaapkamers met ieder twee bedden.

 

   
  Arnout Vinkhuyzen  
  Goingarijp  
  0643758465  
  mailen  
  website  

 


Tip een vriend over deze advertentie:
Uw naam:
Uw e-mail adres:
E-mail adres van uw vriend:

 

terug naar overzicht

  Descharmes.nl







Huurparticulier.nl - Groothandelsmarkt 2 te Zwaagdijk - Home | zoeken | aanmelden | inloggen | overeenkomsten | Sitemap | Top
.